Programma

Area 1
Area 2
Area 3
Body&Mind Room
Dance 1
Functional Training Room
Cycling Room
Lecture Room
10.00-10.55
ClubJoy Fit&Shape®
Tara Greven, Melissa Heruer
PILOXING® SSP
Anneloes Welter & Nadia Oehlers
ClubJoy Power®
Roel Vaessen, Mind Thoolen, Ivar Roos
ClubJoy Yoga®
Marjan Sunfire, Judith Aalfs
ClubJoy Step®
Kimberley Zweegman, Nanda Groen
Calisthenics by AALO Fitnessacademie
Jason Bonam + team - AALO Fitnessacademie
ClubJoy Cycle®
Kristof de Nutte, Monique Soesman
Lezing: Klantenbinding
Annemarieke Langeveld - by AALO Opleidingen
11.10-12.05
Hiphop
Sasha Oshkin
Nike Training Club - Endurance
Lars Schuyling
ClubJoy Power®
Henri Janssen, Mind Thoolen, Ivar Roos
Pilates
Carlos Ramirez
Kickboxing
Jimmy Peek - AALO Groepsfitness Academie
Tribal Dance
Gilton Franklin, Kenneth Leeuwin
ClubJoy Cycle®
Eduard Bekkers, Kristof de Nutte
Lezing: Hoe wetenschappelijk is jouw wetenschap?
Miriam Sanders - by Opledingen 2000
12.20-13.15
ClubJoy Battle®
Kimberley Zweegman, Freek Maier
Dance Hall
Gladys Trichet
Step Into My Party
Janneke Bakker - by AALO Groepsfitness Academie
Vinyasa Yoga
Marcel Wille
ClubJoy Core®
Roel Vaessen, Tamara van der Heiden
THE GLADIATOR WORKOUTS® - DIRTY 30
Pepijn van Ballegooijen, Fatima de Ron & Bianca Karel
Indoor Cycling
Evert van der Zee
Lezing: Sporten tijdens en na de zwangerschap
Josine Grafe - by AALO Opleidingen
PAUZE
 
ClubJoy Core®
Roel Vaessen, Tamara van der Heiden
 
13.55-14.50
Dance Aerobics
Carlos Ramirez
ClubJoy Dance®
Nanda Groen, Laurie Meulendijk & special guest Dani Miralles
Step Into France!
Alexander Mallier
Vinyasa Yoga
Marcel Wille
ClubJoy Core®
Roel Vaessen, Tamara van der Heiden
CROSSCHALLENGE
Danny Rust & Wendy Vincenten - by Train The Trainers
AiCE AALO Indoor Cycling
Yvonne van Schaik, Marieke Verleg - by AALO Groepsfitness Academie
Lezing: Hoe nuttig is jouw fitness?
Tim Schoormans - by Opleidingen 2000
15.05-16.00
Latin Dance
Dani Miralles
House Dance
Sasha Oshkin
Step V2 - Step 2 Tha Beat
Lars Schuyling - by AALO Groepsfitness Academie
Yin Yoga
Jeske Papadopoulos, Cecile Knapen - by AALO Yoga Academie
ClubJoy Fiesta®
Nanda Groen, Leen Schoenmakers
ClubJoy Challenge®
Tara Greven, Eduard Bekkers
FLOW Cycling
Timo Van Gils & Brigitte Rodenburg - by WICF
Lezing: Voeding en sport
Sandra Buijing - by AALO Opleidingen
16.15-17.10
Disco Fever
Claudio Melamed
ClubJoy Yoga®
Marjan Sunfire, Tineke Boonhof & special guest Carlos Ramirez
SUPERSHAPE
Maaike Parrel, Danny Rust, Bianca Karel - by Train The Trainers
Pilates
Tatjana Plotnikova
ClubJoy Step®
Kimberley Zweegman
ClubJoy Challenge®
Ivar Roos, Tara Greven
ClubJoy Cycle®
Eduard Bekkers, Niels van der Knoop
Lezing: Snelh, wendbaarh, lichtvoetigh en kracht
Virgil Spier - by AALO Opleidingen
 
 
 
 

Workouts

Kies zelf je workouts (minimaal 3) ! Schrijf je op tijd in, workouts kunnen vol raken, na 1 februari gaan de prijzen omhoog met 5 euro. Solid Sound abonnee’s krijgen 10% korting.

3 workouts € 44,-
4 workouts € 49,-
5 workouts € 53,-
€ 2,99 fee p.p.
After 1 february + € 5,-

×